Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> HTML, DHTML, CSS, Java Script --> Jak usatwić koszyk i formularz?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Jak usatwić koszyk i formularz? Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
magiamaja
PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 12:39 am    Temat postu: Jak usatwić koszyk i formularz? Odpowiedz z cytatem

Początkujacy

Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 11

Jak ustawić formularz w html i css aby dane były wysyłane do mnie nie za pomocą outlooka czy innego klienta pocztowego?

Jak zrobić koszyk na stronie, tzn. ktoś by się np. na coś zapisywał o dodawał jakąś opcję do koszyka i wtedy te dane by do mnie trafiały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
prz3kus
PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziomek

Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 124
Skąd: Ze wsi, a co? :>

Po pierwsze nie zrobisz tego w html i css ino w PHP
A tutaj masz jak sie to robi http://pl2.php.net/mail

Po dwa jeżeli nie znasz PHP co sugeruje po punkcie pierwszym nie zrobisz punktu dwa bo tutaj również jest potrzebny PHP i parę pętelek z niego Smile

Możesz poszukać w Google gotowych skryptów lub zlecic komuś to ci zrobi za kaske Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magiamaja
PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujacy

Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 11

Hmm... no właśnie nie mam czasu żeby się nauczyć jak to zrobić w PHP, a PHP nie znam. W zasadzie to css też nie znam. Jedynie troszkę html'a, ale jakoś mi poszło ze stronką. Myślałam, że może zamiast koszyka zrobić po prostu zwykły formularz, dane będą do mnie przesyłane i najwyżej będę odpisywać osobom czy udało im się zapisać. Nie byłoby problemu gdybym nie miała w opcji limitu miejsc. Ale najwyżej po prostu umieszczę info, że jeśli ktoś dostanie maila to znaczy np. że nie było już miejsc i się nie zakwalifikował. To chyba najlepsze wyjście.
No właśnie dlatego pytałam o formularz. Jakie powinien mieć ustawienia w css czy html żeby jego zawartość przesyłana była do mnie na maila, ale bez użycia outlooka bo niektorzy korzystają z poczty ze stron portali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
prz3kus
PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziomek

Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 124
Skąd: Ze wsi, a co? :>

Najlepiej zapisuj sobie informacje z formularza do pliku txt jest o wiele prościej i można to ładniej zorganizować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magiamaja
PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujacy

Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 11

No dobrze, ale jak mam to zrobić? Mam już plik php z ustawieniami formularza, plik html z formularzem i jeszcze plik txt, ale z czym?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> HTML, DHTML, CSS, Java Script --> Jak usatwić koszyk i formularz?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group