Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Wasze opinie --> Podobieństwo

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 Podobieństwo Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
MaRio
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

Hehe - rzeczywiście ubaw niezły Very Happy

Co do ubliżania to nie zupełnie mi o to chodziło - chciałem powiedzieć, że lepiej na tego człowieka uważać, bo może później mieć o to pretensje - więc ja będę na jego punkcie wrażliwy pisząc cokolwiek! Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AdEk
PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieśmiały

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 9
Skąd: Katowice

Pretensje... nei ch sobei ma. Tylko że to była ironia a nie ubliżanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MaRio
PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

..ale mowie on mogl to inaczej odebrac. Zmienmy moze temat bardziej odpowiadający temu głównemu zagadnieniu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

Ciekawe czemu admin www.e-pobieralnia.com nie raczy odpowiedziec? Czyzby cos nie poszlo wg jego mysli?
Maki...czekamy ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
www.e-pobieralnia.com
PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujacy

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 18
Skąd: z Wąbrzeźna

Po co ja mam się tutaj wypowiadać wystarczy iż czytam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

I co z tego wywnioskowales?

PS: Pytałeś mnie niedawno, co oznacza ponizszy cytat... Czy juz zrozumiales?
Admin napisał:

Tak sobie teraz przeglądam tą stronkę i muszę przyznać, że jest ona lepsza niż niektóre strony z dowcipami.
Krótko mówiąc...ten człowiek nie może prowadzić serwisów internetowych. Nigdy mu to nie wyjdzie. Być może to jest przyczyną kopiowania naszych pomysłow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
www.e-pobieralnia.com
PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujacy

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 18
Skąd: z Wąbrzeźna

To pisze byś się zdecydował czy moja strona jest lepsza od tych z dowcipami czy nie powinienem robić stron bo mi nic nie wychodzi. Zdecyduj się chłopie na jedną wersję zdarzeń. Ponieważ jedno drugim zaprzeczyłeś. To jak może być lepsza od stron z dowcipami jak (według admina oczywiście) nic mi nie wychodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
PostWysłany: Sro Lis 30, 2005 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

www.e-pobieralnia.com napisał:
To pisze byś się zdecydował czy moja strona jest lepsza od tych z dowcipami czy nie powinienem robić stron bo mi nic nie wychodzi. Zdecyduj się chłopie na jedną wersję zdarzeń. Ponieważ jedno drugim zaprzeczyłeś. To jak może być lepsza od stron z dowcipami jak (według admina oczywiście) nic mi nie wychodzi.


OK.
Chodzi o to, że jak się wejdę na stronę i czytam tekst to chce mi sie śmiać bardzie,j niż bym czytał dowcipy na stronach typu "humor". Człowieku popatrz jakie tam są błędy ortograficzne i składniowe... Najlepsze jest to:
Kod:
 
Usługi PostNukie
Jeśli posiadasz system zarządzania treścią PostNukie (CMS) i chcesz przystosować do niego grafikę którą zrobiłeś, dostałeś lub zleciłeś wykonać dobrze trafiłeś. Oferuję usługę przystosowania twojej grafiki do PostNukie.

Potrzebne dane do wykonania usługi:
a) Grafika (nie pocięta)
b) Spis modułów jakie używane będą na stronie.

Oferty można składać na postnukie@e-pobieralnia.com


hahaha PostNukie hahaha
lub
Kod:

Poszukujemy chętne osoby do współpracy

Jeśli jesteś osobą chętną do redagowania razem z nami strony w różnych dziedzinach to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Poszukujemy osoby która by zajęła się dodawaniem programów do naszej pobieralnia. Ale to nie wszyzdko, poszukujemy osoby które będą pisały artykuły. Osoba która będzie pisać artykuły musi pisać poprawne zdania i nie mieć problemów z budowaniem zdań. Wszyzdkich chętnych zapraszam do pisania maila na admin@e-pobieralnia.com

Chłopie... taki ubaw czasem mi się przydaje :] Dowcipy się znudziły, a te Twoje teksty są "wyjechane" Very Happy
Tylko co to jest za CMS PostNukie?

http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=110453 - w tym temacie sie osmieszyles Very Happy

Wg mnie nie powinienes robic stron, ponieważ:
- popełniasz mase błedow - az przykro sie robi - już ci ktos kiedyś na WEBHELP powiedział, zebys sobie dał spokój Razz
- "bazujesz" na podstaiwe innych stron Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MaRio
PostWysłany: Sro Lis 30, 2005 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

..a wtorek mija i mija a szanowny MAKI nie zmienia www tak jak obiecał - nie ładnie nie ładnie! Chyba sie zdenerwujemy i pogniewamy! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
www.e-pobieralnia.com
PostWysłany: Sro Lis 30, 2005 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujacy

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 18
Skąd: z Wąbrzeźna

Naraźę nie mam czasu, by dokonać zmiany, ale ta zmiana na pewno nastąpi. A co do Admina (Bartka) To z ciebie jest śmiechu, powinieneś się wstydzić, gadasz iż ktoś bazuje na czyjś pomysłach a sam (Kradniesz) pomysł newsów od www.di.com.pl. Zanim oskarżasz innych zastanów się nad sobą. Bo łatwo jest oskarżać innych ale ciężko być oskarżanym. Teraz ja w imieniu DI powinienem podać cię do BOWI ale tego nie zrobię. Ja nie wiem w Polsce jest taka mentalność iż jak ktoś ma coś lepszego od niego to od razu musi mu to niszczyć. Zamiast pomóc (tak jak jest za granicą) mu osiągnąć jakieś tam zadowalające wyniki. np. Pozwolenie mu na zapożyczenia pomysłu, czy czegoś innego. A w Polsce jest od dupy strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
PostWysłany: Sro Lis 30, 2005 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

hahaha

Czy ja wkradłem sie do DI i podpatrzyłem, jaki ich skrypt ma kod źrodłowy?
Mój system darmowych newsów jest inaczej zbudowany, posiada inne funkcje, co moge udowodnic pokazując kod źródłowy.
Przypatrz się porzadnie Wink

www.e-pobieralnia.com napisał:

Teraz ja w imieniu DI powinienem podać cię do BOWI ale tego nie zrobię.

Jak ty coś powiesz to zawsze chce mi sie smiac.
Nie podasz mnie do BOWI, ponieważ:
a) NIE MOŻESZ - nie jestes adminem DI
b) nie masz dowodów, ze mój skrypt powstał na bazie ich skryptu ( a ja na ciebie mam RazzRazz)

www.e-pobieralnia.com napisał:

Ja nie wiem w Polsce jest taka mentalność iż jak ktoś ma coś lepszego od niego to od razu musi mu to niszczyć.

Takie życie
A tak wogole... Kto ma lepsze i od kogo? Sadzisz, ze ty ode mnie?

www.e-pobieralnia.com napisał:

Zamiast pomóc (tak jak jest za granicą) mu osiągnąć jakieś tam zadowalające wyniki. np. Pozwolenie mu na zapożyczenia pomysłu, czy czegoś innego. A w Polsce jest od dupy strony.

Od kiedy pomaga się konkurencji?
Wyobrazasz sobie taka sytuacje, ktora opisalem ponizej?
Panasonic wymyślił jakąś nową technologie... Kontaktuje się z przedstawicielem Philipsa i mówi: "Chciałbym się z wami podzielić moimi osiągnieciami, bo zauważyłem, że wy jeszcze tego nie macie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MaRio
PostWysłany: Sro Lis 30, 2005 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

Dokładnie beczka śmiechu z ciebie! A co do wszystkiego zgadzam sie z Adminem!! w 100% napisał to co ja chciałem. A i jeszcze jedno - nie interesuje mnie ze nie masz czasu dziś o 23:59 mija twój obiecany czas na zmanę!! Więc dotrzymaj lepiej terminu - narobiłeś bagna to teraz posprzątaj!! Zobaczymy jak warte jest twoje słowo!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
www.e-pobieralnia.com
PostWysłany: Sro Lis 30, 2005 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujacy

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 18
Skąd: z Wąbrzeźna

Admin napisał:
Jak ty coś powiesz to zawsze chce mi sie smiac.
Nie podasz mnie do BOWI, ponieważ:
a) NIE MOŻESZ - nie jesteś adminem DI
b) nie masz dowodów, ze mój skrypt powstał na bazie ich skryptu ( a ja na ciebie mam RazzRazz)


Nie chodzi o budowę źródło skryptu ale o pomysł. To ty tez nie możesz w takim razie mnie podać do bowi, bo jak mi to udowodnisz, i grafika powstała na bazie twojej. (Już mnie nie masz:P Razz)

A co do tego Panasonic. To gdyby takie by coś zaszło to ta firma X która proponowała Panasonic to co napisałeś by straciła. A to co ja napisałem np. skrypty to nic się nie traci. Załóżmy ty byś dał mi jakiś tam extra skrypt. Ja go umieszczam u siebie na stronie. Ty nic nie tracisz staty masz takie same.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
PostWysłany: Sro Lis 30, 2005 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

Dowody przedstawiłem w jednym z moich pierwszych postów + archiwum GG w pliku (ale rozmowa GG to słaby argument Wink

A co do BOWI... żal mi Cię... już dawno napisałem, że nie będziemy się bawić w BOWI tylko zastosujemy coś lepszego :]

www.e-pobieralnia.com napisał:

A to co ja napisałem np. skrypty to nic się nie traci. Załóżmy ty byś dał mi jakiś tam extra skrypt. Ja go umieszczam u siebie na stronie. Ty nic nie tracisz staty masz takie same.


Zależy jaki skrypt, ale napisałeś, że jakiś extra. I tutaj się mylisz... extra = ekskluzywny, mało spotykany. Straciłbym i to wiele. Przede wszystkim straciłbym na oryginalności, a jakby inni zauważyli, że na Twojej www jest taki sam, to jakas czesc moich uzytkownikow moglaby korzystac z Twojego = straciłbym czesc ogladalnosci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
PostWysłany: Sro Lis 30, 2005 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

Zamykam temat
Ponad 50 postów, a Admin www.e-pobieralnia.com nie poczynił żadnych kroków, aby zmienić to, co narobił.
Każdy ma już jakieś zdanie na jego temat.

Dodam, ze nie pojął tego, o czym pisaliśmy. "Kto się wróbelkiem urodził, ten kanarkiem nie umrze Wink "

Teraz sprawe rozwiazemy do konca sami.
Pozdrawiam i dziekuje za wypowiedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Wasze opinie --> Podobieństwo
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group