Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> PHP, MySQL oraz inne bazy danych --> rejestracja bez MYSQL [ zobacz ] mail potrzebny

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 rejestracja bez MYSQL [ zobacz ] mail potrzebny Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
drverde
PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 9:29 am    Temat postu: rejestracja bez MYSQL [ zobacz ] mail potrzebny Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 1

WItam. Od dluszej chwili przerabiam swoja strone www, ktora jest oparata na joomla systemie , pewnie kazdy go zna. W bazie mam zarejestrowanych ponad 7xx ludzi ( i caly cza sprzebywa sredni po okolo 5 nowych ludzi do bazy ) , ale mniejsz o to. Strona dziala dobrze, ale oczywisci e jak to kazdy CMS ma swoje wady i zalety. I czasem mnie nudzi roszyfrowanie kodu Joomla by go dostosowac pod walasne potrzeby, wiec zaczelem pisac cos wlasnego... jesli chodzi o rejestracje ludzi. Jak narazie mam formularz rejestracji . Jak narazie zrobilem ( opanowalem ) rejestracje czyli login i haslo , ktore nie moze sie powtarzac jesli chodzi o login i powtorzenie haslo n abazpieczenstwa czy sie sie zgadza haslo. Teraz aktualnie szukam czego co by mozna bylo dodac do formularza rejestracji pole adres emial gdzie adres email by sie zapisywal do danego pliku z emailami.Chodzi mi o to by powstala baza mailowa kazdego uzytkownika zarejestrowanego. AKtualnie kazdy nowy uzytkownik zarejestrowany jest robiony na serwerze nowy plik z jego danymi np : 2grrrgreg43543543543f.cl50cp1eoq9zj3scotij1a84, ktory jest praktycznie nie do odgadniecie , gdyz kazda nazwa p[liku jest inna i jak widziecie nazwa jest zapisywana baz jakiej kolwiek zgodnosi, czy systemu. I to w suymie by bylo ok. 1 plik srednio zajmuje okol 1kb wiec nawet przy 2000 zarejestrowanych ludzi pliki z uzytwkonikami by zajmowaly okolo 2Mega co nie jest w cale duzo, ale teraz mam pytanie jak zrobic by do rejestracji dodac jeszcze autoryzajaca email, czyli musowo podanie maila swojego i by ten email sie zapisywal do jakiegos konkretnego pliku z innymi adresami emailowym uzytkownikow ?. Jednym slowem, chodzi mo o jakis kawalek skryptu ktory bedzie zapisywal kazdy mail do pliku jakiego tam , i bym mogl zawsze te wszytkie maila "wziasc" i np raz na jakis czas wyslac kazdemu zarejestrowanemu maila co sie dzieje na stronie :> Dodatkowo skrypt w miare latwy by musial byc bym zrobil go kapatyblilnego z moim systemem rejestracji (:. Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarmiar
PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocnik

Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 317

po prostu robisz:

Kod:
<?
file_put_contents($adres_pliku, $dane);
?>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> PHP, MySQL oraz inne bazy danych --> rejestracja bez MYSQL [ zobacz ] mail potrzebny
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group