Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Skrypty --> [zlece] Stworzenie CMS'a !!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [zlece] Stworzenie CMS'a !! Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
investime
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 9:40 pm    Temat postu: [zlece] Stworzenie CMS'a !! Odpowiedz z cytatem

Nieśmiały

Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 6

Witam serdecznie !

Na chwile obecną poszukuję programisty, który swoim doświadczeniem i umiejętnościami potrafił będzie stworzyć odpowiedni system zarządzający stroną, czyli CMS. Wspólnie z moim wspólnikiem tworzymy specyficzny i unikalny projekt. Oczywiście specyfikację projektu przekaże po skontaktowaniu się z moją osobą.

Zależy mi aby dany programista miał już stworzony przez siebie rozbudowany autorski CMS, który będzie w stanie zmodyfikować na potrzeby mojego serwisu. Sprawa wygląda w ten sposób, że serwis jest dość specyficzny i skomplikowany dlatego ważne jest aby zainteresowana osoba posiadała już stworzony przez siebie rozbudowany CMS, który zmodyfikuję na moje potrzeby. Piszę o tym dlatego iż, wiem że stworzenie od podstaw całego systemu to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy - na co niestety mnie nie stać.

Poszukuję osób, które dysponują czasem i chęciami do współpracy na ściśle określonych warunkach.

To co mogę zaoferować w zamian to 600 PLN + Reklama na serwisie.

Powtarzam, mogę zaoferować wyłącznie 600 PLN.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko i wyłącznie E-mail: zeekgroup@gamil.com

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Skrypty --> [zlece] Stworzenie CMS'a !!
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group