Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Hosting, domeny --> Darmowy hosting stron WWW z obsługą php+MySQL

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Darmowy hosting stron WWW z obsługą php+MySQL Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
Aliska980
PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 10:41 am    Temat postu: Darmowy hosting stron WWW z obsługą php+MySQL Odpowiedz z cytatem

Nieśmiały

Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 6

Witajcie Forumowicze,

Mam nadzieję, że jak nie teraz, to kiedyś przyda się Wam serwis http://www.5v.pl

Serwis oferuje w pełni darmowy hosting stron WWW. Bez problemu założysz tam stronę internetową, bloga, forum czy sklep internetowy. Można tam również założyć krótki, łatwy do zapamiętania alias do istniejącego już serwisu internetowego.



* 10 GB na stronę;
* konto z php+MySQL
* dostęp do phpMyAdmina
* nielimitowana liczba adresów
* brak limitu transferu danych
* możliwość podpięcia własnej domeny, np. *.pl (!)
* atrakcyjna, krótka domena
* ... i wiele, wiele więcej Smile

Polecam Wam kochani http://www.5v.pl - darmowy hosting stron php+MySQL i aliasy stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
burito
PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młodzieniec

Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 39

Nie można traktować na poważnie darmowego serwera, bo niby w jakim celu coś tam stawiać? Jeśli chcesz prowadzić normalny serwis, to przede wszystkim musisz mieć solidne konto. Nikt nie będzie chciał wchodzić na usługę, która nie da odpowiedniej jakości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mewka
PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieśmiały

Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 5

Stabilnie działa Firehost, koszt niewielki, usługa pierwsza klasa, ogarnięta niewielkim kosztem. W moim przypadku sprawdziło się to znakomicie. Ogólnie odradzam stawianie czegokolwiek na darmowych usługach, ale tak samo odradzam najdroższe firmy. Nie płaci się za jakość usługi, tylko za jej nazwę, więc po co to komu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
burito
PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młodzieniec

Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 39

Myślę, że prawie każdy płatny hosting będzie działał bez porównania lepiej, niż darmowe konto. Ja tam darmowych serwerów nie traktuję poważnie. Można postawić zaplecze, ale również jak dla mnie będzie to jedna wielka strata czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aliska980
PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieśmiały

Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 6

Dziwne macie opinie. Ja poleciłam Wam ten hosting, bo jestem stałą czytelniczką tego forum, a przy okazji mam tam konto i naprawdę nie narzekam, a... polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Hosting, domeny --> Darmowy hosting stron WWW z obsługą php+MySQL
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group