Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Pierwsze kroki webmastera --> otwieranie małych zdjęć w nowym oknie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 otwieranie małych zdjęć w nowym oknie Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
azawada
PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 2:31 am    Temat postu: otwieranie małych zdjęć w nowym oknie Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 1

Witam,mam na stronie galerie zdjęć w postaci czterech małych zdjęć i trochę wyżej jedno zdjęcie, po kliknięciu na małe zdjęcie powinno pojawiać sie ono na tym większym a po kliknięciu na to większe powinno otworzyć się w nowym powiększonym oknie niestety nie robi tego tylko odświeża mi sie strona.Ta stronę mam na allegro a zdjęcia umieściłem na republice i po skopiowaniu kodu mojej zrobionej strony i wklejeniu do opisu na allegro i po załadowaniu allegro wycina mi część kodu dotyczącego zdjęć który napisany jest w jawie , zdjęcia są ale nie wyświetlają się .Czy ktoś zna kod html albo w innym języku żeby zrobić tą operację z tymi zdjęciami,bo w jawie niestety allegro wycina .Z góry dziękuje za pomoc.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ghosti
PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Operator

Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 538

Allegro ze wzgledow bezpieczenstwa nie pozwala na dolaczanie kodu javascript do tresci aukcji, tak jak zreszta kazdy inny serwis Very Happy

Jak wgrasz zdjecia za oplata wtedy tak to bedzie wygladalo.

Jak chcesz za friko to wgraj fotki na jakis hosting i wklej zwykly kod html, tzn. linki, do obrazkow duzych, a na stronie miniaturki, jak ktos kliknie to dostanie powiekszone zdjecie, tyle ze na stronie hostingu fotek Wink

np. http://www.imagic.pl
_________________
bankier fotka forum nastolatek ciechocinek toruń noclegi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Pierwsze kroki webmastera --> otwieranie małych zdjęć w nowym oknie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group