Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Promocja stron i pozycjonowanie --> Dobre i darmowe pozycjonowanie?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Dobre i darmowe pozycjonowanie? Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
feniks01
PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 12:36 am    Temat postu: Dobre i darmowe pozycjonowanie? Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1

Witam,
Wiele osób zastanawia się jak skutecznie i najniższymi kosztami, a nawet ZA DARMO wypozycjonować swoją stronę www
Czy jest w ogóle taka możliwość?
Jeśli jeszcze tego nie wiesz to ja Ci odpowiem - oczywiście, że TAK. Jest to świetny sposób tylko dla osób, które na pozycjonowanie nie mają zamiaru wydawać pieniędzy lub chcą wydać ich niewiele.

Jednak musisz wiedzieć o fakcie jakim jest, że NIE istnieje sposób na szybkie wybicie na czołówki wyszukiwarek swojej strony w 1-2 tygodnie, chociaż już po tym okresie można zauważysz znaczną poprawę swojej pozycji.
Trwa to zazwyczaj od kilku, może nawet jednego do nawet kilkunastu miesięcy w zależności od siły pozycjonowanej frazy.

Jedynym skutecznym i używanym przez wielu WebMasterów sposobem na wysokie podpicie swojej pozycji jest zamieszanie odnośników do swojej strony na innych witrynach. Im jest ich więcej, tym pozycja jest lepsza, liczy się również jakość strony na której odnośnik ma zostać zamieszczony. Czy nie znajduje się na niej 90% reklam, czy nie jest tzw. "farmą linków".
Farmą linków nazywa się strony, które istnieją głównie po to, aby ich właściciel mógł zarabiać na osobach nie wtajemniczonych pobierając opłatę za umieszczenie linku na niej.
Oczywiście są również strony na prawdę porządne, które zamieszczą link, ale również odpłatnie, zazwyczaj 5-30zł za miesiąc. Gdy okres wykupionego terminu na link mija to Twój odnośnik zostaje usunięty, a pozycja strony spada.
Kupować takie pojedyncze linki można na Allegro, jednak to nie o tym miałem tutaj pisać.

Przecież miałem Wam wytłumaczyć jak skutecznie pozycjonować niskimi kosztami, a nawet nic na to nie wydając.
Jak zrobić, aby Twój link znalazł się na kilkudziesięciu, a nawet kilkuset, wkrótce kilku tysiącach stronach NA STAŁE.

Wiele osób znających się na rzeczy już to wie, wiele osób również nie ma o tym pojęcia. Chodzi o SYSTEM WYMIANY LINKÓW.
Najpopularniejszym i bardzo skutecznym jest LinkMe.pl
W czasie pisania tego tematu znajduje się w nim aż 14 434 domen.

Rejestracja znajduję się w widocznym miejscu w lewym bocznym panelu, użyj jej gdyż nieskorzystanie z tego typu systemu wiązało by się niemal z szaleństwem dla osób szukających opisywanego wyżej pozycjonowania. Trwa kilka sekund, wystarczy podać m.in. login, hasło i adres do Twojej strony. Później jest już tylko instalacja systemu opisana krok po kroku, z którą nikt nie powinien mieć problemów.

Wiele osób nie wierzy w skuteczność tego systemu, wiele osób łamie sobie głowę zadają pytania "Jak to możliwe?" Przychodzi w tedy wiele myśli.

"Przecież profesjonalne firmy chcą za umieszczenie mojej strony w Top 10 od miesiąca 200-400zł, a umowę można podpisać w większości wypadków jedynie na 6-12miesięcy co wiąże się z wydatkiem kilku tysięcy złotych"
Oni zadbają o Twoją stronę, sprawią że znajdziesz się bezpiecznie na wysokich pozycjach, ale jakim kosztem... Sam możesz to zrobić nie wydając na to NIC.

"Jak to możliwe, oni znają się na tym, zajmują się tym od lat i pewnie znają jakieś nieznane tajniki, których ja prędko się nie nauczę"
Otóż też tak myślałem, dopóki już na początku mojej przygody z tym systemem po 84 dniach pod 1 (a co dopiero przy kilku) pozycjonowaną frazą dzięki, której mam teraz na swojej stronie 900-1400 wizyt dziennie nie znalazłem się w TOP 3 nie wydając na to ani grosza.
Ty też możesz się wybić i to jeszcze bardziej, wystarczy że wykorzystasz do tego wiedzę jaką Ci przekazałem, a więc nie trać czasu, kliknij i zarejestruj się już teraz w LinkMe.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maniek22
PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 1

A Ja używam bardzo fajnego programu do pozycjonowania znajduje się na stronie http://www.nbc.pl/.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon44
PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujacy

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 11

Ja korzystam z Publikera i wpisy z Publikera dopalam Gotlinkiem, czy ktoś ma doświadczenie który SWL jest bardziej wydajny chodzi o dopalenia zaplecza żeby wpadło do indeksu googla.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nico
PostWysłany: Sob Paź 22, 2011 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młodzieniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 35

Ja korzystam z addera, naprawdę dobre efekty. Dodatkowo wygrałem kilka kuponów adWords, co także pomogło.
Precle sam pisałem, efekty średnie, ale zawsze coś.
_________________
Carpe Diem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magnesik
PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młodzieniec

Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 45

Także używam automatu Addera, efekty naprawdę zadowalające.
W sumie lepiej dodać stronę do automatu i niech on za nas odwala robotę niż męczyć się samemu ręcznie.
_________________
Skuteczne pozycjonowanie? Adwords + precle + zaplecze + adder.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nico
PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 1:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młodzieniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 35

Zapomniałem dodać, że dobrze i tanio nie idzie w parze...
_________________
Carpe Diem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
uknob
PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 11:16 am    Temat postu: inne pozycjonowanie ;) Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 4

najlepszy sex portal w sdieci www.datezone.com codziennie nowe zdjęcia i profile umawiaj się z ludzmi o takich samych upodobaniach jak Ty Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Promocja stron i pozycjonowanie --> Dobre i darmowe pozycjonowanie?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group