Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Oceny, opinie, uwagi --> ZjedzmyCos.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 ZjedzmyCos.pl Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
screw
PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 3:22 am    Temat postu: ZjedzmyCos.pl Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 2

Witam,

Buduję największą (mam nadzieję) i najpopularniejszą bazę polskich lokali gastronomicznych w Internecie. Strona znajduje się pod adresem http://zjedzmycos.pl/. Lokale planuję wpisywać do bazy samemu(na podstawie stron domowych lokali) lub korzystać z mailingów/telefonu do właścicieli knajp. Jak mi się wydaje jest to jedyna baza z tak szerokim opisem za darmo. I w tym będzie tkwił sekret.

Starałem się położyć jak największy nacisk na prostotę filtracji. Stronka wydaje mi się że jest troszeczkę za ciężka, ale na razie nie jest to większym problemem. Stoi na hostingu nazwa.pl

Proszę o ewentualne uwagi i konstruktywną dyskusję nad przyszłością projektu.



Kontakt: redakcja@zjedzmycos.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Reda

Narazie ją budujesz, więc nie jest największa, a tym bardziej najpopularniejsza Wink
Co do samej strony...jak wszedłem na nią to pierwsze wrażenie było takie, że nie jest ona zbyt profesjonalna...Nie wiem co na to wpływa...Ja bym zmienił parę rzeczy, które dałyby lepszy efekt:
- zmieniłbym tą białą czcionkę szeryfową - na stronach powinno używać się bezszeryfowych, bo łatwiej się czyta.
- oddzieliłbym w jakiś sposób część środkową strony od menu (gdy się niżej zjedzie to wszędzie jest pomarańczowe tło i brak jakiegokolwiek podziału)
- również oddzielanie ofert nieco bym edytował. Tzn widzę, że masz takie jaśniejsze tło gdy kończy się oferta (jest na nim napis CZYTAJ WIECEJ). Takie coś przydałoby się także na rozpoczęciu oferty Wink Myśle, że efekt byłby fajny.
- w menu prawym masz "Dziś polecamy" oraz "Nasi partnerzy". Jednak nic w tych sekcjach nie ma, więc pomyśl nad ich usunięciem tymczasowym. Użytkownik może pomyśleć, że strona jest niedokończona/w budowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
screw
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 2

desing zostanie zmieniony od podstaw

wpadł mi w ręce fajny szablonik na którym się będę wzorował oraz postawię maksymalny nacisk na wyszukiwarkę(zaawansowaną) a nie jak teraz na dość skomplikowane filtrowanie: http://www.templatemonster.com/website-templates/16732.html
co o tym myślicie? Może jakieś inne propozycje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Oceny, opinie, uwagi --> ZjedzmyCos.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group