Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Hosting WWW i domeny --> [Współpraca] Szukam Profesjonalnego Sponsora pod serwis !

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [Współpraca] Szukam Profesjonalnego Sponsora pod serwis ! Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
busines
PostWysłany: Sob Cze 23, 2012 3:58 pm    Temat postu: [Współpraca] Szukam Profesjonalnego Sponsora pod serwis ! Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 3

Witam serdecznie !

Jak można było się domyślić po temacie poszukuję osoby która byłaby w stanie za sponsorować mój serwis internetowy. Jest to całkiem nowy projekt, który chciałbym wdrożyć w życie. Tematyką projektu jest dość unikatowy i innowacyjny Biznes, więc można śmiało stwierdzić że strona opowiada o Biznesie. Projekt ten traktuję bardzo poważnie i celuję w najwyższe cele, jednak aby to osiągnąć potrzebuje odpowiedniej osoby która byłaby w stanie za sponsorować mój serwis. Szukam kogoś kto bardzo poważnie podchodzi i zajmuję się Sponsoringiem stron internetowych. To czego potrzebuję to:

-Hosting
-Domene
- pozycjonowanie

A więc potrzebuję właśnie tych trzech rzeczy. Bardzo ważny w moim projekcie jest Hosting ważne aby był stabilny i dość solidny. Również domena jest mi bardzo potrzebna, mam już wybraną i mogę zdradzić że chodzi mi o końcówkę com.pl, no i to co uważam za najważniejsze to pozycjonowanie. Potrzebuję osoby która jest w stanie również zapewnić pozycjonowanie mojego serwisu. Tematyka pod serwis jest taka że promocja w wyszukiwarkach jest nie zbędna do odniesienia kobieto :D, więc prosiłbym o kontakt wyłącznie osoby które są w stanie zaoferować hosting, domenę i pozycjonowanie.

Serwis na chwilę obecną znajduję się na darmowym hostingu i trwają pracę kosmetyczne. Posiadam własny już przystosowany design oraz swój własny autorski CMS.

To co mogę zaoferować za współpracę to oczywiście reklamę na powierzchni całego serwisu. Chyba że dana osoba będzie miała inne propozycję to chętnie jej wysłucham. Po skontaktowaniu się ze mną udzielę wszelkich szczegółów oraz przekażę link do wglądu do serwisu.

Zainteresowane osoby proszę wyłącznie o kontakt email: inwes90@o2.pl

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Hosting WWW i domeny --> [Współpraca] Szukam Profesjonalnego Sponsora pod serwis !
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group