Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Reklama i promocja --> [Szukam] Osoby która wypozycjonuję serwis !!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [Szukam] Osoby która wypozycjonuję serwis !! Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
busines
PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 3:37 pm    Temat postu: [Szukam] Osoby która wypozycjonuję serwis !! Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 3

Witam !

Tak jak w temacie szukam osoby która zna się na skutecznym pozycjonowaniu. Zdaję sobie sprawę że takie usługi mają swoją wartość i ludzie żyją z takich zleceń, dlatego też ja szukam osoby która ma trochę wolnego czasu, kogoś kto chciałby powiększyć swoje portfolio o kolejny ciekawy projekt i którą zadowoli reklama na całej powierzchni serwisu. Niestety nie jestem w stanie zaoferować wynagrodzenia pieniężnego, dlatego proszę o kontakt te osoby, których reklama w serwisie zainteresuję, chyba że mają inne propozycję nie związane z finansami to chętnie wysłucham. Wszelkie szczegóły udostępnię po skontaktowaniu się z moją osobą.

Proszę wyłącznie pisać na email: inwes90@o2.pl

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Reklama i promocja --> [Szukam] Osoby która wypozycjonuję serwis !!
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group