Forum forum.webPC.pl Strona Główna  
  forum.webPC.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Grafika, webdesign --> Jakich szukacie Tutoriali?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Jakich szukacie Tutoriali? Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat --> 
Autor Wiadomość
MaRio
PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 2:27 pm    Temat postu: Jakich szukacie Tutoriali? Odpowiedz z cytatem

Admin strony i forum

Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 264
Skąd: Polska

Hej...
poniewaz niedawno uruchomilismy dzial tutoriale - ciekaw jestem jakich szukacie tutoriali - ulatwi to nam prace, a wy bedziecie zadowoleni Very Happy
Napiszcie tylko jaki tutorial (albo jaki efekt ma przedstawiac) no i oczywiście program Smile

Obecnie na stronie znajdują sie tutoriale do Photoshopa - ale z czasem powiększymy kategorie.

Pozdrawiam

[edit]

hmmm...no nie wiem jak mam Was zachęcić, żeby Nam pomóc. Chcemy stworzyć taki dział jakiego nie znajdziesz na żadnej innej stronie...
może inaczej - jeśli masz jakiś problem - chcesz zrobić interesujący cię efekt po prostu NAPISZ!
_________________
interactivegroup profesjonalne tworzenie stron Internetowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matheus
PostWysłany: Sro Gru 20, 2006 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moderator

Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 487
Skąd: 3 Miasto

sygnaturki, userbary, loga, logotypy i inne
PS. Mario moze moglbym pomoc w tworzeniu tutkow odezwij sie na gg Wink
_________________
A biada milczącym o Tobie, że mając mowę, stali się niemymi.

| Sopot | | Lębork
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kłeszczion_mark
PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 7:32 pm    Temat postu: pomysły Odpowiedz z cytatem

Nieśmiały

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 7

tutków jest na świecie już wiele. najlepsze są takie, kiedy krok po kroku są print scr na stronach, z danymi liczbowymi i kolorami jakie trzeba użyć. brak mi jednak jednego. że tutki nie tłumaczą dlaczego tak robimy a nie inaczej. dajmny na to (strzelam) najpierw coś rozmywami, a potem nakładamy kolejny filtr. dla mnie ważne jest to, aby zrozumieć dlaczego, a nie odtwórczo stosowac tutki. co Wy na taką sugestię Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robak
PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy

Dołączył: 25 Lis 2011
Posty: 2

A może coś takiego typu, że gdy zostanie dodany konkretny tutorial to będzie możliwość komentowania po przez dyskusję (oddzielny dział, kategoria) tak aby nie robił się zbędny bałagan + aby każdy tutorial miał np. przypisany numer #02 Tworzenie banneru reklamowego.

A co do tego jakie tutoriale to hmm.. photoshop ale tak aby to wszystko było tworzone pod jedną wersję programu np. CS5 a nie rozdrabnianie na parę wersji Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karina
PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 9:35 pm    Temat postu: Formularze Odpowiedz z cytatem

Nieśmiały

Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 6
Skąd: Wrocław

Photoshop oczywiście. Może tutki na temat projektowana formularzy? Ostatnio coraz większą uwagę zwraca się na to żeby były user friendly.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomekkkcg5U
PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieśmiały

Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 5

Polecam wejść na deviantarta i zajrzeć w dział "tutorials". Artyści tworzą tutki dla artystów. Mnie wiele nauczyły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum forum.webPC.pl Strona Główna --> Grafika, webdesign --> Jakich szukacie Tutoriali?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


gabloty krajowe, wiaty kroll, aquai
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group